Е-сервіси    ¦   Угода мерів    ¦   Комунальні питання    ¦   Земельні питання    ¦   Соціальні питання    ¦   Бюджет    ¦   Освіта    ¦   Пасажирам

Е-сервіси

Електронні сервіси

Офіційні сторінки Дубенської міської ради на партнерських серверах

Громадський бюджет

www.gp.dubno-adm.rv.ua

Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста.

Відкритий бюджет

www.openbudget.in.ua

Проект "Відкритий бюджет" покликаний створити інструменти підвищення прозорості та підзвітності органів влади на місцях. Система візуалізацій "Відкритий бюджет". Допомагає небайдужим громадянам зрозуміти та проаналізувати бюджетну інформацію, сформувати звіти про рух коштів.

Відкриті дані

www.data.gov.ua

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Електронні петиції

wwww.e-dem.in.ua

Громадяни можуть звернутися до органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована, або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

Розумне місто

rozumnemisto.org/dubno

«Розумне Місто» - інструмент розвитку партнерства між владою, громадянами та бізнесом. Йому притаманні унікальність, відкритість та незалежність. Мета проекту - створення системи розумного управління містами та громадами

Поіменне голосування

edeputat.dubno-adm.gov.ua

Система результатів поіменного голосування та відвідування сесій депутатами Дубенської міської ради. Результати можна відображати по депутатських групах, фракціях. Наявна інформація по кожному депутату, переліки прийнятих і неприйнятих рішень ради.

You-tube канал

www.youtube.com

На офіційному You-tube каналі Дубенської міської ради відбуваються он-лайн трансляції сесійних засідань ради. ВНа головному вікні розіщене табло з результатами голосувань. Також є можливість переглянути відео-запис усіх попередніх сесійних засідань.

Фейсбук спільнота

www.facebook.com/dubno.vlada/

“ДУБНО - ВЛАДА - онлайн” є сторінкою для відкритого, вільного спілкування дубенчан з владою міста в режимі реального часу.