На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Е-сервіси    ¦   Угода мерів    ¦   Комунальні питання    ¦   Земельні питання    ¦   Соціальні питання    ¦   Бюджет    ¦   Освіта    ¦   Пасажирам

Співпраця


2017 рік


Місто Дубно бере участь у Проекті ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, метою якого є співфінансування мікропроектів ОСББ на проведення ремонтних робіт житлового фонду  для покращення умов проживання. В рамках укладеної Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об'єднаних націй (ПРООН), Європейським Союзом (ЄС), та Дубенською міською радою, за ініціативи міського голови В.Антонюка, на 2017 рік затверджено  кошти міського бюджету для проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках, де створено ОСББ, в розмірі 500 тис. гривень.
В рамках Програми “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” співфінансування мікропроекту у проведенні капітального ремонту, реконструкції будинку, у яких створено ОСББ, у 2017 році становитиме: частка ПРООН/ЄС — 50% вартості робіт, але не більше 10000 $ на один мікропроект, частка Дубенської міської ради 40% вартості робіт та частка ОСББ — не менше 10% вартості робіт.   
Так, для відбору мікропроектів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків для участі у Проекті “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, просимо подати заявки, форму якої можна знайти на сайті Дубенської міської ради (dubno-adm.rv.ua), в розділі “Дубенчанину”, до Дубенської міської ради для розгляду Координаційною радою до 20.02.2017 року. Заявки приймаються від ОСББ лише при наявності проектно-кошторисної документації на ремонтні роботи житлового будинку.

Форма заявки /завантажити/

Дізнатися про умови відбору ОСББ на участь у Проекті у 2017 році та умов отримання  грантових коштів можна у відповідальної особи за реалізацію Проекту:
заступника міського голови Ляшенко Ольги Аполлінаріївни,
тел. роб. 4-27-41, моб. 0973406575, Ljashenkooa@gmail.com для запитань та пропозицій.

2016 рік
Для реалізації Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ” у 2016 році відібрано мікропроекти п'яти ОСББ (“Залізничник”, “Сузір'я-Дубно”, “Квартал”, “Енергетик”, “Аврора-Дубно”) та двох бюджетних установ міста (Дубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Дубенського НВК “Школа-гімназія”). На даний час у чотирьох ОСББ проведено конкурси, підібрано переможця конкурсу та розпочато виконання робіт на об'єктах.
Громадські організації теж відібрали підрядників та на даний час в процесі завершення робіт по капітальних ремонтах по ЗОШ №3 та по НВК “школі-гімназія”.
Загальна вартість мікропроектів, які реалізуються у 2016 року в рамках Проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІІ” становить 4969,3 тис.грн.
    Так, Дубенська міська рада, в рамках реалізації Проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІІ”,  затвердила спів фінансування ремонтних робіт на 2016 рік в сумі 2669,63 тис. грн., в тому числі для спів фінансування мікропроектів 5 ОСББ затверджено кошти в сумі 1586, тис. грн, для спів фінансування капітальних ремонтів у двох бюджетних установах кошти в сумі 943,6 тис. грн та на реалізацію мікропроекту з встановлення електронної системи голосування в сумі 140,0 тис. грн. Частка  грантових коштів ЄС/ПРООН в реалізації Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ” на 2016 рік становить 2085,8 тис. грн. та частка ОСББ та громадських організацій у реалізації Проекту МРГ становить 213,85 тис. грн.
Дубенська міська рада і надалі працюватиме над залученням інвестицій для нашого міста.
Детальна інформація учасників ПРОЕКТУ МРГ на 2016 рік в додатку - переглянути.

Більш детальну інформацію про умови реалізації Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” можна дізнатись у відповідальної особи за реалізацію Проекту: Ляшенко Ольга Аполлінаріївна, тел. роб. 4-27-41, моб. 0973406575, Ljashenkooa@gmail.comДубенська міська рада, в особі міського голови В.Антонюка, 18 травня 2015 року підписала Угоду про партнерство між Програмою розвитку Організації Об'єднаних націй (ПРООН), Європейським Союзом (ЄС), яка передбачає підтримку ініціатив громад, в контексті проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ” (Проект). Проект ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” співфінансується Європейським Союзом та впроваджується ПРООН.

Підписанню Угоди передував відбір заявок, поданих містами з чисельністю населення від 10 до 150 тис. осіб. В результаті відбору право брати участь у Проекті отримало два міста Рівненської області, в тому числі і м.Дубно. Проект “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” пропонує місту Дубно партнерство через впровадження мікропроектів щодо реконструкції житлових будинків, у яких створені об'єднання співвласників багатокваритного будинку (ОСББ). Проект сприятиме запровадженню кращих практик, становленню “ефективного власника житла”, впровадженню методів раціонального управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків, на умовах спільного фінансування на проведення ремонтів житлових будинків. Фінансова участь ПРООН/ЄС у спільному фінансуванні Проекту становитиме 50 % кошторисної вартості мікропроекту. Обов'язкова фінансова участь ОСББ — не менше 5% кошторисної вартості та кошти бюджету міста - 45%.


 
Зведена реєстраційна відомість
заявлених для конкурсного відбору проектів ОСББ для участі в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
Станом на 24.06.2015 року

Детальніше....
 

Рішення Дубенської міської ради від 26.06.2015р №4134 "
Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Дубно на 2015-2017 роки"


Місто Дубно бере участь у Проекті ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, метою якого є фінансування мікропроектів ОСББ на проведення ремонтних робіт житлового фонду  для покращення умов проживання. В рамках укладеної Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об'єднаних націй (ПРООН), Європейським Союзом (ЄС), та Дубенською міською радою, за ініціативи міського голови В.Антонюка, на 2016 рік затверджено  кошти міського бюджету для проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках, де створено ОСББ, в розмірі 447 тис. гривень. Максимальна сума грунтових коштів, що надає ПРООН / ЄС становить 630 тис. гривень.
Так, для відбору мікропроектів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків для участі у Проекті “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, просимо подати заявки, форму якої можна знайти на сайті Дубенської міської ради (dubno-adm.rv.ua), в розділі “Дубенчанину”, до Дубенської міської ради для розгляду Координаційною радою до 08.02.2016 року.
Дізнатися про умови відбору ОСББ на участь у Проекті у 2016 році та умов отримання  грантових коштів можна у відповідальної особи за реалізацію Проекту: заступника міського голови Ляшенко Ольги Аполлінаріївни, тел. роб. 4-27-41, моб. 0973406575, Ljashenkooa@gmail.com для запитань та пропозицій.
Окрім того, слід зазначити, що в умовах вищезазначеного Проекту Дубенській міській раді запропонована можливість освоєння коштів для ремонту об'єктів бюджетної сфери (освіти, медицини, культури) в зальному розмірі 450,0 тис. грн. у 2016 році. На даний час формуються мікропроектні пропозиції для розгляду міжнародним менеджером Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. 

Форма подання заявки завантажити

Вперше місто Дубно бере участь у Проекті ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, метою якого є фінансування мікропроектів громадами на проведення ремонтних робіт житлового фонду  для покращення умов проживання. В рамках Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об'єднаних націй (ПРООН), Європейським Союзом (ЄС), та Дубенською міською радою, з 17 заявлених мікропроектів, поданих до міської ради головами ОСББ для реалізації у 2015 році відібрано 11 мікропроектів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, а саме:
1.    ОСББ “Єдність” з представленим мікропроектом “Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку ОСББ “Єдність”  на вул. Берестецькій,79 в м.Дубно Рівненської області”, загальною вартістю 227,9 тис. грн;
2.    ОСББ “Сатурн” - “Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Лисенка,11а в м.Дубно, Рівненської області”, загальною вартістю 304,22 тис. грн.
3.    ОСББ “Майдан” - “Капітальний ремонт  даху  житлового будинку ОСББ “Майдан” на Майдані Незалежності,15/17 в м.Дубно  Рівненської області”, загальною вартістю 405,91 тис. грн;
4.    ОСББ “Центр” - “Капітальний ремонт даху житлового будинку ОСББ “Центр” Незалежності, 5 в м.Дубно  Рівненської області”, загальною вартістю 303,35 тис. грн;
5.    ОСББ “Козачок” - “Капітальний ремонт даху житлового будинку ОСББ “Козачок” на вул.Замковій ,35 в м.Дубно  Рівненської області”, загальною вартістю 293,19 тис. грн;
6.    ОСББ “Воля-41” - “Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку ОСББ “Воля-41” на  вул. Мирогощанській 41 в м.Дубно, Рівненської області” загальною вартістю 381,66 тис. грн;
7.    ОСББ “Гранат” - “Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку ОСББ “Гранат” на  вул. Грушевського,139 в м.Дубно, Рівненської області” загальною вартістю 151,76 тис. грн;
8.    ОСББ “Добробут-15” - “Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул Заводській,15 в м.Дубно, Рівненської області” загальною вартістю 266,81 тис. грн;
9.    ОСББ “Вікторія” - “Капітальний ремонт частини житлового будинку та відмостки по вул Короленка,59 в м.Дубно, Рівненської області” загальною вартістю 86,26 тис. грн;
10.    ОСББ “Мир” - “Капітальний ремонт фасаду будинку по вул. Семидубській ,9 у м.Дубно Рівненської області” загальною вартістю 362,64 тис. грн;
11.    ОСББ “Мирогощанська,77” - “Капітальний ремонт житлового будинку  №45 вул.Мирогощанська, в м.Дубно Рівненської області” загальною вартістю 454,69 тис. грн.
    Загальна вартість мікропроектів, що реалізуються в м.Дубно у 2015 році становить 3238,08 тис. грн. в тому числі 1624,04 тис. надає кошти ПРООН, 1452,63 тис.грн - кошти надає Дубенська міська рада та 161,4 тис. грн. кошти ОСББ, які беруть участь у Проекті.

Окрім того, слід зазначити, що в умовах вищезазначеного Проекту Дубенській міській раді запропонована можливість освоєння коштів для ремонту об'єктів бюджетної сфери (освіти, медицини, культури) в зальному розмірі 450,0 тис. грн.
Дізнатися про умови надання грантових коштів можна у відповідальної особи за реалізацію Проекту: начальника управління економіки і власності Дубенської міської ради Ляшенко Ольги Аполлінаріївни, тел. роб. 4-27-41, моб. 0973406575, LjashenkoOA@gmail.com для запитань та пропозицій.
Порядок створення та реєстрації ОСББ /перегляд у форматі *.pdf/
Відповідальна особа за реалізацію Проекту:
начальник управління економіки і власності Дубенської міської ради
Ляшенко Ольга Аполлінаріївна, тел. роб. 4-27-41, моб. 0973406575,
LjashenkoOA@gmail.com - для запитань та пропозицій.Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.