Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців
Дата опублікування Найменування вакантної посади Примітка
12.02.2019
  • Головного спеціаліста відділу комунальної власності управління економіки і власності міської ради
До участі в конкурсі запрошуються: фахівці, які вільно володіють державною мовою, з повною вищою освітою, напрям підготовки “Економіка”, “Переклад” за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі чи службі в органі місцевого самоврядування або в інших сферах управління на відповідній посаді не менше 1 року, з бездоганним знанням принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів; відмінними усними та письмовими навички англійської (в першу чергу) та польської мов (подати копію документів, які підтверджують рівень володіння іноземними мовами)
  Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • автобіографія;
  • фото розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • подання е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік відповідно до антикорупційного законодавства, заповнену на сайті НАЗК;
  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного номера;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Для подання документів та отримання додаткової інформації щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: вул. Замкова,4. м. Дубно, Дубенська міська рада, каб. №301. Тел. для довідок: (03656) 3-23-20, 3-22-00.
Кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки відділу. Заяви приймаються протягом з 07 лютого по 07 березня 2019 року за адресою: вул. Замкова,4. м. Дубно, Дубенська міська рада, каб. № 301. Тел. для довідок: (03656) 3-23-20, 3-22-00.“
12.02.2019
  • Головний спеціаліст відділу пільг, компенсацій та персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення міської ради
До участі в конкурсі запрошуються: фахівці, які вільно володіють державною мовою, з повною вищою освітою, напрям підготовки “Економіка”, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі чи службі в органі місцевого самоврядування або в інших сферах управління на відповідній посаді не менше 1 року, з бездоганним знанням принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів; знанням законодавчих та нормативно-правових актів у даній сфері діяльності. Уміння застосовувати норми законодавства на практиці.
  Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • автобіографія;
  • фото розміром 4 х 6 см;
  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного номера;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).