Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців
Дата опублікування Найменування вакантної посади Примітка
07.12.2017
  • головного спеціаліста відділу з питань будівництва та архітектури управління архітектури, будівництва та земельних питань міської ради на період відсутності основного працівника
До участі в конкурсі запрошуються: фахівці, які вільно володіють державною мовою, з повною вищою освітою відповідного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органі місцевого самоврядування чи у державній службі не менше 1 року, в інших сферах управління на відповідній посаді за фахом не менше 3 років, бездоганним знанням принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.
  Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:
  • заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • подання декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік відповідно до антикорупційного законодавства
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія ідентифікаційного номера
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Для подання документів та отримання додаткової інформації щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: вул. Замкова,4. м. Дубно, Дубенська міська рада, каб. №301. Тел. для довідок: (03656) 3-23-20, 3-22-00.
Документи подаються впродовж 30-и календарних днів з дня опублікування цього оголошення. Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.